21°

Стало відомо, які освітні заклади завтра відвідає Марина Порошенко

9 листопада Перша леді України Марина Порошенко відвідає Рівненську область із робочим візитом. Дружина Президента побуває у Горбаківському НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», де разом із дітьми учасників АТО створять розділ про Рівненську область у національному проекті «Книга Миру».
Також Марина Порошенко та голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко підпишуть Меморандум про співпрацю, в рамках якого Рівненщина долучається до проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».
У ході візиту в Рівненську область із нагоди Дня української писемності та мови дружина Президента відвідає Національний університет “Острозька академія”, де відкриє проект “Острог Forum-2017” та разом зі студентами та науковцями обговорить роль української мови в національній безпеці України.
Раніше повідомлялось, що Марина Порошенко має відвідати і ЗОШ №24 у Рівному, але у прес-службі РОДА нам цю інформацію не підтвердили. Як розповідають очевидці, у місцевій школі вже третій день готуються до візиту дружини Президента – прибирають територію школи (в тому чисті силами школярів), фарбують фасад та облагороджують внутрішні приміщення. ЗОШ №24 у Рівному є опорною в напрямку впровадження інклюзивної освіти і знаходиться на вулиці Гайдамацькій.