Станом на 8.00 знеструмленими залишаються два населених пункти Рівненського району | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
05-02-2018  9:03
Станом на 8.00 знеструмленими залишаються два населених пункти Рівненського району

Тривають роботи з відновлення електропостачання на Рівненщині. Станом на 8.00 знеструмленими залишаються два населених пункти Рівненського району – повністю і два частково. Також Рівненський район. Зокрема, це населені пункти поблизу Олександрії, також додалося проблем у Заборолі. Поодинокі відключення також є у Березнівському, Здолбунівському та Дубенському районах. Бригади енергетиків сьогодні вже розпочали роботи з підключення. Вони триватимуть доки електроенергію не отримають усі наші споживачі.

Нагадаємо, станом на учорашній ранок повністю без електропостачання було 72 населених пункти нашої області. Фахівці «Рівнеобленерго» протягом усієї неділі – зранку і до пізнього вечора ліквідовували наслідки негоди. Це доводилося роботи у складних умовах – велика кількість снігу часто перешкоджала оперативно виявити пошкодження.

Також сьогодні ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання  з 09:00  до 17:00 в м. Рівне частково: вул. Київська, С.Крушельницької та в с.Корнин. 

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
16C°
4м/с