25°

погода у Рівному

Старі будівлі Рівненщини перебудовують під амбулаторії

В Рівненській області більшає сучасних медичних закладів. Завдяки співпраці зі Світовим банком в області з’явиться 89 сучасних амбулаторій.

Зокрема, у двох селах, що на Гощанщині, зараз активно працюють будівельники. Ще в одному – невдовзі розпочнуться роботи.

Так, у селі Бабин старе приміщення повністю реконструюють. Там вже укріпили коробку будівлі та зводять внутрішні перегородки.

А в Тучині перший поверх місцевої лікарні перебудовують під сучасну амбулаторію. Зараз там працюють над переплануванням приміщення.

У селі Бугрин роботи із реконструкції невдовзі розпочнуться.

У двох селах Корецького району –  Невірків і Велика Клецька – також реконструюють старі приміщення ФАПів, а невдовзі розпочнуться роботи ще й в Головниці.

В селі Невірків будівельники зробили прибудову до вже діючого фельдшерсько-акушерського пункту. Старий ФАП, який знаходиться в незадовільному стані, планують знести. У селі Велика Клецька працівники теж добудували стіни майбутнього медзакладу. Приміщення старої амбулаторії укріплять. Невдовзі для жителів села Головниця розпочнуть реконструкцію старої амбулаторії.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА