Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Строковики тепер патрулюватимуть вулиці у складі військових правоохоронців ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
07-02-2019  17:00
Строковики тепер патрулюватимуть вулиці у складі військових правоохоронців

Рівненський відділ Військової служби правопорядку тепер приймає і військовослужбовців строкової служби. Після здобуття необхідних знань та навичок із загальновійськової підготовки в учбовому підзрозділі, вони змогли приступити до виконання своїх функціональних обов’язків. Враховуючи те, що кілька років поспіль строковики до служби у ВСП Рівненського гарнізону не залучались, наприкінці 2018 року було здійснено їхній перший набір.

– Це вперше, коли до нашого підрозділу були направлені солдати строкової служби. З січня цього року ми вже залучаємо їх до несення служби у патрулях, під час чергової зміни та конвоювання затриманих. Крім того проводимо із ними правову підготовку з вивчення статутів та керівних документів. Заняття з новобранцями проводять офіцери та сержанти із досвідом виконання завдань у зоні ООС, – повідомив заступник командира роти РЗВ ВСП з морально-психологічного забезпечення лейтенант Андрій Дубов.

Крім того, значну увагу керівництво відділу звертає на підготовку місць розташування військовослужбовців, їхніх побутових умов та ведення роботи з особовим складом щодо передачі досвіду молодому поповненню, адже навесні Рівненський зональний відділ ВСП чекає на чергову партію строковиків.Коментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


25C°
6м/с