6°

Рівне 1, Рівне-1

Суд тривалістю у 6 років: продовження справи хірурга Віктора Водоп`яна

Знову перенесли. 6 рік тягнеться розгляд справи хірурга Віктора Водопяна. Через ненадання яким належної медичної допомоги, помер 28-річний чоловік. ДТП, у яку він потрапив, трапилася ще у 2015 році. Відтоді тягнуться й судові засідання, в яких рідні загиблого намагаються добитися покарання винного у смерті чоловіка.

Люблячий батько, вірний чоловік та надійний друг. Саме таким Ростислав Федоров залишиться у пам’яті рідних, та знайомих.

Нагадаємо, помер чоловік внаслідок ДТП, яка трапилася ще 6 років тому. Потерпілого одразу ж доправили в лікарню. Втім належної допомоги, яка б врятувала життя хлопцю, йому не надали. То ж рідні подали досуду, аби винні у смерті чоловіка понесли покарання.

Винним потерпілі вважають хірурга Віктора Водоп’яна. І судово медична експертиза підтвердила, що чоловіка врятувати можна було б. Якби йому вчасно та належно надали допомогу. Натомість лікар своєї провини не визнає. І будь яким чином намагається затягнути справу.

Тому строна обвинуваченого запропонувала провести експертизу за свій кошт. Втім суддя таку пропозицію відхилив.

В результаті чого засідання відклали ще на 2 тижні. А тим часом за ці роки син Ростислава Федорова уже може похвалитися успіхами у навчанні та 4 золотими і 1 срібною медаллю у боротьбі.

Але щоб в цьому напрямку розвиватися і здобувати освіту потрібні гроші. Так як сім’я втратила годувальника, від Віктора Водоп’яна дружина Ростислава Федорова вимагає щомісяця сплачувати фінансову підтримку у розмірі 10% від мінімальної заробітної плати.

До слова подібних судів, які тягнуться роками, у Рівненському міському суді 4. І у всіх фігурують медичні працівники.

Джерело: Рівне 1


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp