Суд заборонив міській владі Рівного встановлювати пам'ятник Георгію Косміаді | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
27-05-2017  10:53
Суд заборонив міській владі Рівного встановлювати пам’ятник Георгію Косміаді

Рівнянка подала до суду на владу міста позов, у якому вимагає припинити спорудження пам’ятника Георгію Косміаді на вулиці 16 липня. Вона переконала суд, що цей монумент ускладнює їй доступ до її помешкання. І суд задовольнив позовну вимогу. Тепер усі роботи з встановлення монументу, варітстю у приблизно 600 тисяч гривень, мають бути припинені і ліквідовано все, що зроблено.

Тарас Максименко, який очолює міське управління культури, що і замовляло встановлення цього монументу, розповідає, що родина Мамчурів не лише впливає на них через суд, а й тисне психологічно на нього та людей, що займались спорудженням пам’ятника. Тому Рівненський виконком подаватиме позов у апеляційний суд:

“Дивне, я би сказав на межі абсурду рішення прийняв 23 травня міський суд. Міській владі заборонено встановлювати пам’ятник згідно проектних документів та дозволів, які є наявні та діючі. Суд задовільнив позов сімейства Мамчурів, які хочуть у громади цю ділянку забрати. Тобто, фактично суд виступив на стороні приватної особи та на користь приватної особи, яка на цю ділянку немає жодного права або документу. Сам Мамчур упродовж декількох днів, доки працюють будівельники, веде себе нахабно і цинічно. Не приховує того, що це ним було знищено опалубку для заливання бетону на будівництві, психологічно впливає на будівельників різними погрозами та поліцією. Мамчур при свідках заявляє що не дасть міській владі збудувати пам’ятник, бо це його земля. Рівненський виконком оскаржуватиме дану ухвалу одразу як вона офіційно надійде до мерії. Дану копію вчора приніс Мамчур, розмахував нею, вів себе зухвало та переконував, що знищить побудовану основу під пам’ятник власними силами.”

 

Мета:


Читайте також:2C°
6м/с