20°

Суддя заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністерки МОЗу: реакція рівнян

Вчора суддя Окружного адміністаривного суду Києва виніс рішення про заборону  Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я. Вирок опублікував в себе на сторінці лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Адмінсуд за нашим позовом заборонив Уляні Супрун виконувати обов‘язки глави МОЗ. Життя і здоров’я українців – найвища цінність. За це і боремся!

Опубліковано Олегом Ляшком Вівторок, 5 лютого 2019 р.

 

Позивачем був “радикал” Ігор Мосійчук. Центр протидії корупції, опублікував відео, де один із радикалів  пропонує неправомірну вигоду Уляні Супрун, яка була на посту Міністра охорони здоров’я. Один із однопартійців Ляшка пропонував Супрун в обмін на дороге лікарняне обладнання квартиру в новобудові.

Сама ж Уляна Супрун написала в своєму профілі у Фейсбуці, що буде боротися.

15 лютого суд проти мене.Розглядатиметься позов народного депутата Ігоря Мосійчука щодо відсутності у мене компетенцій…

Опубліковано Уляна Супрун Понеділок, 4 лютого 2019 р.

 

Багато рівнян підтримують Уляну Супрун. Наприклад, Сергій Мерчук, головний патрульний Рівненщини, опублікував допис , в якому пише, що колишня очільниця МОЗу: “в перших рядах, виряджала мене на схід…аптечки, Захист Патріотів,навчання добрі поради,навики,які врятували неодне життя,і це все щиро!!! Вірю в Вас вийде і тут, не здавайтесь!”.

Народний депутат України Юрій Вознюк також пітримав Супрун й написав, що бачить реальні зміни в нашій системі за час роботи міністерки. 

Так вийшло, що у 2018 році я досить багато часу провів у лікарнях по причині проблем зі здоров‘ям моєї мами. Усе…

Опубліковано Юрієм Вознюком Вівторок, 5 лютого 2019 р.

 

Редакторка видання Рівне Вечірнє Alla Sadovnyk написала, що Уляна Супрун дозволила її лікарю мати гідну заробітну плату. 

З дитинства страшенно боюся лікувати зуби. Настільки, що прошу лікувати зі знеболювальним навіть ті, в яких давно немає…

Опубліковано Alla Sadovnyk Вівторок, 5 лютого 2019 р.

 

Рівненський бізнесмен Сергій Плісецький також опублікував підтримку Уляні Супрун й нагадав, що вона та людина, яка за неповних три роки зробила найбільше позитивних змін в медичній сфері. 

Найбільше реформ в медичній сфері, які були втілені за 27 років незалежності зробила Уляна Супрун лише за неповних 3…

Опубліковано Сергієм Плісецьким Середа, 6 лютого 2019 р.

 

А колишній рівнянин Віталій Шубінін нагадав кількість абсурдних рішень Київсьокого окружного адміністративного суду. 

Абсурдне рішення київського окружного адмінісуду по Супрун далеко не перше. Серед іншого ці ж судді, наприклад: 1….

Опубліковано Vitaliy Shabunin Вівторок, 5 лютого 2019 р.

 

Українська правда повідомляє, що  суддя відсторонив від обов’язків міністерку охорони здоров’я самовільно, до розгляду справи, на підставі позову депутата “Радикальної партії” Ігоря Мосійчука. Перше засідання відбудеться 15-го лютого. Наразі, суд зобов’язав Супрун подати матеріали на підставі яких вона була призначена на посаду, а також пояснити наявність іншого громадянства.