Сумнівне досягнення: Україна перша в світі за рівнем недовіри до влади (ІНФОГРАФІКА) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
21-03-2019  16:00
Сумнівне досягнення: Україна перша в світі за рівнем недовіри до влади (ІНФОГРАФІКА)

Аналітично-консультативна компанія Gallup провела дослідження про рівень довіри до влади в світі. Зокрема, автори автори опублікували статтю про Україну, адже саме в нашій країні найнижчий рівень довіри до влади в світі. До слова, наш показник вже другий рік поспіль найнижчий в світі.  

Лише 9% українців довіряють теперішній владі, хоч загалом в пострадянський країнах рівень довіри становить 48%, а в світі середнє число – 56%.

 

Довіра українців до влади сколихнулась ще за часів президентства Януковича, тоді максимум був 24%. Проте, після Революції Гідності рівень довіри до новообраного Порошенка й нового уряду зріс до 48%.

Але після 2015 року теперішні управлінці почали втрачати довіру й відтоді число не перевищувало 14%.

Крім низької довіри до влади, в чесність виборів також вірить невелика частина громадян – 12%, коли в 2016 році в чесні вибори вірили 26%. Автори дослідження також додають, що перед новообраним президентом стане нелегке завдання: підвищити рівень довіри до влади.

Також в дослідженні говорилося, що в корумпованості українського уряду впевнені 91% українців. А недовіру до підприємств висловили 82% громадян.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
13C°
6м/с