Тендер на реконструкцію «Авангарду» в Рівному можуть скасувати – сьогодні ауціону не буде | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
24-10-2018  9:31
Тендер на реконструкцію «Авангарду» в Рівному можуть скасувати – сьогодні ауціону не буде

Принаймні сьогодні, 24 жовтня, як це було заплановано, аукціон не відбудеться. ТОВ “Луцьккомунбуд” оскаржує рішення тендерного комітету УКБ м.Рівне про допуск ТОВ «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» до аукціону на реконструкцію стадіону “Авангард” у Рівному. Фірма  звернулaся до постійнодіючої комісії Антимонопольного комітету України з вимогою скасувати рішення про допуск “Реноме-Євробуд” до аукціону. Якщо це рішення буде задоволене, то лишиться одна допущена фірма – “Фіалка”, – а отже тендер має бути скасовано і оголошено знову. Свою скаргу ТОВ “Луцьккомунбуд” обгрунтовує тим, що документи “Реноме-Євробуд” не відповідають вимогам, зокрема, що стосується банківської гарантії, а також непідписаного проекту договору.

Наразі рішення про прийняття скарги до розгляду антимонопольним ще немає. Серйозність намірів скаржника підтверджені сплаченими ними 15 000 грн за подання скарги (які не повертаються).

Окрім того, в систему  “Прозорро”, через кабінет ПП “Вестінвестбуд” завантажена скарга Замовнику на недоліки в документах допущених до аукціону фірм “Фіалка” та Реноме-Євробуд”.  Цікаво, що скарга ця не від фірми, а від Громадської організації учасників Антитерористичної організації. “БУЛАВА”. Ще цікавіше, що ця організація зареєстрована в Одеській області, село Крижанівка. Але серед засновників бачимо мешканця Острога – Семенюк Василь Іванович. Нагадаємо, фірму “Вестінвестбуд” пов’язують з “Фіалкою”. Керівником приватної виробничо-комерційної фірми «Фіалка» є Юрій Фалко. «Фіалка» раніше користувалась послугами адвоката Юрія Приварського, який (на той момент) став заступником губернатора. Він представляв інтереси фірми в судах. Зв`язок між конкурентами відкривається і через субпідрядника «Елікону» – ПП «Вестінвестбуд». Адже засновниця ПП «Вестінвестбуд» Леся Шекель, як і Юрій Приварський, раніше надавала послуги для ПВКФ «Фіалка». А Юрій Приварський захищав у суді інтереси «Елікону» та «Вестінвестбуду» (пише видання “Четверта влада“).

У вимозі йдеться про те, що пропозиція ПВКФ «Фіалка» та ТОВ «Реноме-Євробуд» не відповідають вимогам Замовника. Зокрема, у “Фіалки” не всі документи (копії документів субпідрядників) оформлені належним чином (не місять написів та підписів), а також відповідно до ліцензій ТОВ «Арктур» та ТОВ «С.П.А.С» не видно, що вони можуть виконувати роботи з монтажу слабкострунних мереж, на виконання яких вони залучаються. А субпідрядник «Арм-еко» відповідно до ліцензії не може здійснювати пусконаладки ліфтів.

До пропозиції “Реноме” – ще більше зауважень, а саме: банківська гарантія не відповідає вимогам, антикорупційна програма – теж не відповідає вимогам. Кваліфікаційні критерії підтверджені договором оренди, один з яких може бути нечинним. Із Листів субпідрядників не видно, що вони хочуть виконувати відповідні роботи, також документи субпідрядників оформлені не належним чином.

За інформацією ГО “За чесний тендер”.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
4C°
5м/с