Тепер водії мають змогу пред'явити страховий поліс на телефоні, планшеті чи іншому пристрої | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
30-03-2019  16:40
Тепер водії мають змогу пред’явити страховий поліс на телефоні, планшеті чи іншому пристрої

Можливість оформлення страхового поліса в електронній формі була створена вже більше року тому. Проте, під час внесення змін до законодавства, не врахували всіх аспектів і момент саме перевірки/пред’явлення полісу залишився старим. 

Тобто водій матиме змогу пред’явити страховий поліс на телефоні, планшеті чи іншому пристрої. Але поліцейський при цьому перевірятиме його дійсність за допомогою спеціального логістичного пристрою.

Зміни до Правил дорожнього руху заключаються у викладенні підпункту ґ) в новій редакції, а саме: “чинний страховий поліс (страховий сертифікат “Зелена картка”) про укладення договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів або чинний внутрішній електронний договір зазначеного виду обов’язкового страхування у візуальній формі страхового поліса (на електронному або паперовому носії), відомості про який підтверджуються інформацією, що міститься в єдиній централізованій базі даних, оператором якої є Моторне (транспортне) страхове бюро України.

Водії, які відповідно до законодавства звільняються від обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України, повинні мати при собі відповідні підтвердні документи (посвідчення);”.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
10C°
4м/с