Торік 10 тисяч 700 мешканців Рівненщини скористалися «теплими» кредитами | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
03-01-2020  14:40
Торік 10 тисяч 700 мешканців Рівненщини скористалися «теплими» кредитами
Джерело: Рівненські новини

Торік на «теплі кредити» для людей з обласного бюджету виділили понад 3 мільйонів гривень. Спеціальну обласну програму розробили фахівці обласного департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Згідно неї позичальникам компенсують 15 % річних за кредитами на придбання котлів на альтернативному паливі, енергозберігаючого обладнання та матеріалів. За 2019 рік такою підтримкою скористалися понад 10700 позичальників. Їм частково компенсували ставки за банківськими позиками.

Окрім того, у районах, містах та навіть ОТГ також приймають аналогічні програми підтримки населення.

Таким чином в області діє трирівнева допомога – державна, обласна та місцева. Цього року з обласного бюджету на «теплі» кредити спрямують знову 3 млн грн. Місцеві програми з відшкодування відсотків за «теплими» кредитами розроблені в 14 районах, трьох містах, а також вісьмох ОТГ.

Крім того, торік з обласного бюджету на утеплення свого житла вперше фінансову підтримку від області отримали ОСББ. Нею поки скористалися 63 об’єднань. Аналогічну підтримку мають ОСББ й в окремих районах, містах та ОТГ.

Аби скористатися «теплими» кредитами, необхідно звернутися до ПАТ АБ «Укргазбанк», АТ «Ощадбанк» або АТ КБ ПриватБанк. За детальнішою інформацією звертатись до відділу енергетики, енергоефективності та економічної діяльності департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності ОДА (м. Рівне, вул. І.Вишенського, 4а, 4 поверх, 402 каб.), (0362) 653-667, energozb_rivne@ukr.net)


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
14C°
4м/с