14°

Третяка хочуть преміювати на суму 23 850 грн за неіснуючі успіхи

На сайті Рівненської міської ради опублікували проєкт рішення «Про встановлення надбавки, нарахування та виплату премій, матеріальної допомоги міському голові». Пропонується щомісячно преміювати очільника Рівного у розмірі 150% від окладу.

У проєкті рішення, з текстом якого можна ознайомитися за цим посиланням, говориться: «Проводити щомісячно преміювання міському голові відповідно до його особистого вкладу в загальні результати роботи у розмірі 150 відсотків від посадового окладу, надбавки за ранг, надбавки за вислугу років, надбавки за виконання особливо важливої роботи та інших обов’язкових виплат. До професійного свята преміювати у розмірі посадового окладу».

Про який «особистий вклад в загальні результати роботи» пана Третяка можна говорити вже сьогодні, залишається невідомим. Але мова йде про суттєву суму – 23 850 гривень. Адже згідно постанови Кабміну від 3 червня 2020 р. № 441 місячний оклад міського голови населеного пункту, який відноситься до першої групи (200-500 тис. населення), становить 15 900 гривень.

Також у вищезгаданому проєкті рішення Рівненської міської ради згадується щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань та допомога для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

Нагадаємо, що премія – це грошова сума, що виплачується понад основну заробітну плату, як стимулювання та заохочення за успішну трудову діяльність. Виплата проводиться за підсумками роботи за певний період (місяць, квартал, півріччя, рік).

Рівняни самі для себе повинні вирішити, чи Олександр Третяк, який ще не встиг прийняти ні одного надважливого рішення, може претендувати на преміювання.