Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

“Це не гроші. Це прикол.” – у Рівному шахраї обібрали пенсіонерів ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
02-02-2019  13:25
“Це не гроші. Це прикол.” – у Рівному шахраї обібрали пенсіонерів

86-річний чоловік та його 91-річна дружина, мешканці Рівного, повірили у легенду про заміну гривневих купюр, і обміняли всю валюту на сувенірні банкноти.

30 січня на стаціонарний телефон подружжя зателефонувала невідома жінка, яка представилась працівником пенсійного фонду. Вона сповістила, що планується вилучення певних гривневих купюр із обігу, і їх необхідно принести та замінити. Так як люди похилого віку, вони повідомили, що не можуть прийти. Але «турботлива» жінка запевнила, що прийде сама і вже через п’ять хвилин стояла на порозі квартири разом із невідомим чоловіком.

Пенсіонери винесли для перепису номерних знаків усі заощадження — 26700 гривень. А доки здійснювався перепис, невідомі замінили справжні банкноти на сувенірні із надписом: «Це не гроші. Це прикол». Однак, виявилось це тільки тоді, коли прийшли до банку обміняти гроші на валюту.

У рамках кримінального провадження за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) поліцейські встановлюють осіб, причетних до зухвалого злочину.

Чоловік та жінка характерної етнічної ознаки. На вигляд їм 30-40 років, мають чорне волосся.

Правоохоронці звертаються до громадян, які мають родичів похилого віку, особливо які проживають самотньо, а також до соціальних працівників провести бесіди аби літні люди не здійснювали жодних операцій, пов’язаних з грішми, адже це можуть бути шахраї.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської областіКоментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


24C°
7м/с