16°

7 dniv, сім днів, 7 днів

Ці вибори міського голови пройдуть без мене – офіційна заява Володимира ХОМКА (ВІДЕО)

Заяву про те, що більше не балотуватиметься на міського голову Рівного, Володимир Хомко офіційно озвучив сьогодні під час презентації на майдані Незалежності політичного проєкту «За майбутнє».

– Напевне, вже було оприлюднено зі сто різних заяв з приводу того, – розповів мер газеті «Сім днів», – чи буду я брати участь у виборах міського голови. Так-от, рішення, яке прийняв для себе ще більш як рік тому, продиктоване багатьма причинами, в тому числі особистими: я не буду балотуватися на міського голову Рівного. Вважаю, трьох термінів для мене – цілком достатньо. Отож, ці вибори пройдуть без мене. Я впевнений, що незамінних людей немає, і не сумніваюся, що рівняни знайдуть із 250 тисяч мешканців Рівного достойну людину, яка буде опікуватися містом. Принаймні, тому, хто переможе у цих виборах, я хочу побажати успіху, бо я – рівнянин, залишаюся жити в Рівному і мені не байдуже, який стан справ буде в моєму рідному місті. Сподіваюся, що все буде добре як у Рівному, так і в Україні.

Попри те, що Володимир Хомко не братиме участі у мерських перегонах, він залишається в політиці. Зокрема, очолив команду «За майбутнє», яка йде на вибори до Рівненської міської ради.