13°

Титулований спортсмен з Рівного запросив Хомка до себе на весілля

На ранкову каву до міського голови Рівного сьогодні завітав дворазовий чемпіон Європи з плавання Михайло Романчук, який днями повернувся із змагань, де виборов дві золоті медалі і одну срібну. Спортсмен прийшов з віце-чемпіонкою Європи зі стрибків у довжину Мариною Бех, котра незабаром стане його дружиною, а також мамаою Оленою і тренером Петром Нагорним.

“Звісно, Рівне не може собі дозволити собі 50-метрового басейну, необхідного для підготовки плавців такого рівня. Навіть, якщо б ми могли такий збудувати, то утримувати його буде нереально. Але місто усіляко підтримує свою обдаровану і цілеспрямовану молодь, яка прославляє Рівне на цілий світ, – наголосив Володимир Хомко. – Я переконаний, що у Вас попереду велике спортивне майбутнє і міська влада зробить усе від неї залежне, щоб цьому сприяти і допомагати.”

У відповідь Михайло Романчук запевнив, що не збирається зрадити рідному місту і своїй країні. За успіхи рівненського чемпіона Європи до кави підняли ще й по келиху шампанського. Ще один тост прозвучав за молоду пару: під час зустрічі Володимир Хомко отримав від зіркових спортсменів запрошення на їхнє весілля, яке відбудеться менше ніж за місяць – 2 вересня, у Хмельницькому, звідки родом наречена. Інформують у Рівненській міській раді. 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp