15°

Рівненські новини

У 2020 році на Рівненщині зареєстрували 13 шлюбів із особами, які відбувають покарання у кримінально-виконавчих установах

Державна реєстрація шлюбу із особами, які відбувають покарання у кримінально-виконавчих установах, провадиться відділом державної реєстрації актів цивільного стану за місцезнаходженням таких установ на загальних підставах, передбачених чинним законодавством України.

До слова, на Рівненщині такі заклади функціонують в Сарненському, Володимирецькому, Рівненському районах та м.Рівне.

Особа, яка бажає зареєструвати шлюб із засудженим, заповнює заяву про шлюб за встановленою формою (у частині, яка стосується її) і надає її до відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Загалом у 2020 році працівники відділів ДРАЦС Рівненської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) зареєстрували 13 таких шлюбів. Зокрема 7 пар одружилися в слідчому ізоляторі та 6 в установах відбування покарань.

Нагадуємо, що умовами укладення шлюбу є взаємна вільна згода жінки та чоловіка на укладення шлюбу, тобто шлюб має бути добровільним, та досягнення особами, що бажають вступити у шлюб, шлюбного віку (18 років), а також відсутність будь-яких перешкод до його укладення.

Джерело: РН