У 42 школах та дитсадках Рівненщини виявлені хворі на COVID-19 | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
17-09-2020  16:32
У 42 школах та дитсадках Рівненщини виявлені хворі на COVID-19

Півсотня учнів та сотня педагогів й інших працівників навчальних закладів у Рівненській області не залучені до звичайного навчального процесу, бо захворіли на корона вірус і знаходяться на самоізоляції. Але не всі школи, де виявлені були хворі, закрили на карантин.

 Про це повідомив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін:

В області 42 заклади мають випадки захворювання на коронавірус, як серед учнів, так і серед вчителів. На повній ізоляції знаходяться два заклади. Це Лютинський НВК Дубровицького району. Там 24 вчителі та 124 учні. А також Ясениницький навчально-реабілітаційний центр в Рівненському районі, де 23 працівники і 40 вихованців. 22 вихованців досі там, бо іншого місця для проживання вони не мають. Загроз для життя хворих і тих, хто на самоізоляції, немає.

Він додав, що з 1 вересня по Рівненській області є 53 учні з підтвердженим ковідом. З них додалося за останню добу 5 з Рівного, Рівненського району, Вараської ОТГ та Дядьковицької.

На самоізоляції перебуває 31 клас, за добу додалося 5 з них. Найбільша кількість захворілих – в обласному центрі. 99 вчителів шкіл також захворіли. 

Джерело: Рівне Вечірнє


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
3C°
5м/с