16°

У Білій Криниці відкрили Центр безпеки громадян (відео)

Учора, 21 грудня у Білій Криниці Рівненського району урочисто відкрили перший на Рівненщині сучасний Центр безпеки громадян.

До урочистостей долучились голова райдержадміністрації Володимир Пилипчук, заступник голови райдержадміністрації Сергій Подолін, голова Рівненської районної ради Микола Сальчук, начальник  Головного управління ДСНС у Рівненській області Сергій Крук, начальник Головного управління Національної поліції в Рівненській області Валерій Самчук, Білокриницька сільська голова Тетяна Гончарук, мешканці села, представники засобів масової інформації.

До нового Центру безпеки громадян входитиме пожежно-рятувальна команда, співробітники Національної поліції, а з нового року буде працювати фельдшерський пункт. Приміщення Центру є новим та сучасним з якісним ремонтом гаража для спецтехніки вогнеборців, поліції та медиків, а також навчального класу та побутових приміщень для виконання службових обов’язків та відпочинку. У Центрі також є окрема дитяча кімната.

Варто додати, що Центр безпеки громадян обслуговуватиме сільську громаду чисельністю більше п’яти тисяч чоловік. До того ж він розташований біля траси міжнародного значення Київ-Чоп. Таке компактне розташування оперативних служб дозволить швидко, а головне ефективно вирішувати питання щодо захисту населення і території громади, значно скоротить фінансові витрати об’єднаних територіальних громад на їх утримання.

Така практика вже тривалий час існує в Сполучених Штатах Америки, Канаді, Німеччині та інших країнах Європи. Це можливість і спроможність громади повноцінно убезпечити життя своїх мешканців.

Повідомляють у ГУ ДСНС Рівненщини.