8°

У День Святого Миколая Чудотворця в Гощанському районі відкрилось 2 дитсадки

Реконструкцію дитячого садка у Франівці вже завершили. На це з районного бюджету виділено 450 тис.грн. У будівлі колишньої школи утеплили та пофарбували фасад, встановили нові металопластикові вікна, всередині зробили ремонт, придбали нові меблі, облаштували кухню та туалети, працевлаштували кваліфікований персонал.

«Садочок створили на базі Франівської ЗОШ І ступеня. У садочку одна група на 22 дітей, тут є спальня, ігрова, кухня, туалети. У перспективі – реконструкція решти класів школи під групи дитсадку. Відкриття такого закладу – довгоочікувана подія для жителів села Франівка», – сказала Симонівський сільський голова Ніна Ткачук.

Загалом цьогоріч в районі реконструюють 3 дитсадки – 2 з них вже сьогодні урочисто відкрили свої двері вихованцям. Повідомляє Гощанська РДА.

Також 43 дитини зможуть отримувати дошкільну освіту завдяки відкриттю двох груп у Горбаківській школі. У сучасному приміщенні комплексу створили комфортні умови для перебування дітей.  Там облаштували сучасні класи з новими меблями, ігрові та кімнати відпочинку. Для цього сільська рада виділила 300 тис. грн.

Загалом цьогоріч на Гощанщині реконструйовали два дитячі садки і незабаром розпочне свою роботу добудований дитсадок «Малятко» у Гощі.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp