У День Святого Валентина Рівненський ДРАЦС працюватиме до опівночі, укласти шлюб хочуть уже 35 пар | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
05-02-2018  18:07
У День Святого Валентина Рівненський ДРАЦС працюватиме до опівночі, укласти шлюб хочуть уже 35 пар

14 лютого Будинок урочистих подій працюватиме набагато довше – з восьмої ранку до опівночі. Аби всі закохані саме у цей день змогли подати свої заяви про реєстрацію шлюбу.

“Міністерство юстиції вперше організовує акцію «Кохання поза часом». Думаю, що майбутнім нареченим вона сподобається. Якщо пара хоче подати заяву саме 14 лютого, то може не хвилюватися, що не встигне зробити це протягом робочого дня. Адже до Дня всіх закоханих час роботи міського ДРАЦСу у Рівному продовжили до опівночі. То ж всі бажаючі встигнуть подати заяви про шлюб, – розповідає заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області з питань державної реєстрації Неля Ковальова. – І навіть якщо хтось тільки планує ввечері 14 лютого освідчуватися у коханні, то, отримавши згоду другої половинки, теж може зробити їй несподіваний сюрприз – запропонувати відразу ж подати заяву до ДРАЦСу.”


А ось нареченим, які вже будуть одружуватися цього дня, також підготували приємні несподіванки. 


“Церемонія розпису буде відрізнятися від попередніх. Ми хочемо створити романтичну атмосферу, приурочену Дню закоханих. Але що саме чекає наречених, поки залишимо у таємниці, аби це стало для них гарним сюрпризом. До слова, одружуватися у Рівному 14 лютого буде вже рекордна для цього дня кількість пар – 35,” – зазначила Неля Ковальова.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
10C°
3м/с