У Гощі депутати знову спробують висловити недовіру голові РДА | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
10-07-2020  11:10
У Гощі депутати знову спробують висловити недовіру голові РДА
Джерело: Рівненські новини

Сьогодні, 10 липня, у Гощі проходить засідання 35-ої позачергової сесії Гощанської районної ради сьомого скликання.

Одним з питань порядку денного є питання «Про звернення депутатів Гощанської районної ради Рівненської області до Президента України з приводу недовіри голові Гощанської районної державної адміністрації».

Нагадаємо, 26 червня 22 депутати з 29 висловили вотум недовіри нещодавно призначеному голові Гощанськоі РДА Василю Романюку. Точку зору депутатів можна почитати тут

Голова РДА Василь Романюк у себе на Фейсбуці прокоментував дану ситуацію:

Друзі! Отримую від вас особисті повідомлення, в яких бачу та відчуваю вашу підтримку, яка є для мене вкрай важливою, і вчергове підтверджує, що я все роблю правильно.

Також з’являються заклики у соціальних мережах прийти підтримати мене до адміністрації, оскільки депутати районної ради вкотре намагаються безпідставно висловити мені недовіру.

Однак, не забувайте, що у Гощі залишається загроза захворювання на коронавірусну інфекцію. Тому, аби не наражатись на небезпеку, усіх дуже прошу висловлювати підтримку дистанційно!

Стосовно депутатів та їх голосування я висловив свою позицію минулого разу, висловлю і цього – я за чесність, порядок та справедливість та захищатиму свої принципи до кінця.

Все, що відбуватиметься на сесії, ми протранслюємо згодом в мережі інтернет.

Дякую за підтримку! Залишайтеся вдома! Бережіть себе та своїх рідних!

Хочеш отримувати актуальні новини Рівненщини? Підписуйся на нашу спільноту у Viber


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-1C°
4м/с