14°

погода у Рівному

У Гощі допомагають малозабезпеченим дітям зібратись до школи

Гощанський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках щорічної благодійної акції «ДАРУЄМО РАДІСТЬ ДІТЯМ» та з нагоди Дня Знань та Міжнародного Дня благодійності проводить збір канцелярського приладдя та речей для дітей з сімей, які потребують сторонньої допомоги.

Акція стартувала 20 серпня і триватиме до 5 вересня 2019 року.

Основна мета її проведення – це надання підтримки дітям шкільного віку, які проживають в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. 
Меценатство та благодійність завжди вважалися у суспільстві найблагороднішою й найпочеснішою справою. Особливо, коли це стосується дітей, які потребують сторонньої допомоги. В акції можуть прийняти участь всі небайдужі до долі знедолених дітей.

Бажаючі допомогти дітям шкільного віку, які проживають у сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах канцелярським, шкільним приладдям, одягом, взуттям, за більш детальною інформацією можуть звертатися до Гощанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: смт.Гоща, вул..Незалежності, 72, або за телефоном 2-13-03. 
Запрошуємо всіх небайдужих долучитись до акції та подарувати радість дітям.