16°

У Гощі відбулося відкриття «Open Hub»

Гощанський проект креативного простору «Open Hub», у результаті перемоги на конкурсі отримав із обласного бюджету майже 150 тисяч гривень, ще близько 50 тисяч співфінансували з громади. На отримані кошти місцяни полагодили приміщення й придбали сучасну техніку. Наразі в креативному просторі будуть проводити різні заходи, майстер-класи, також він стане осередком неформальної освіти. 

«У Гощі розвивається великий бізнес. Підтримка необхідна малим та середнім підприємцям, щоб вони мали змогу конкурувати на ринку. Тому ми їх залучатимемо до заходів, що відбуватимуться в просторі «Open Hub» для того, щоб познайомити із новим видом економіки – креативним. Працюватимуть тут й громадські організації» – прокоментував відкриття голова Гощанської селищної ради Микола Панчук.

Вже цього тижня на відвічувачів «Open Hub» чекають форуми, семінари, тренінги на тему підприємництва, його створення, представлення бренду кампанії в соціальних мережах, сучасні технології для залучення клієнтів.

Нагадаємо, цього року на обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад перемогу здобули 19 ініціатив на суму 2,1 млн грн.