22°

У Ясениничах лишили керувати скандального директора

У Ясениницькому навчально-реабілітаційному центрі відбулися збори колективу, де розглядали питання щодо продовження контракту керівника. Заявку на посаду подали два претенденти: Степан Копера, який працює у закладі 35 років та Олександр Оксимчук. Методом таємного голосування більшість членів колективу підтримали діючого керівника. Втім, таке рішення лише рекомендаційне. Обиратимуть директора депутати облради.

Нагадаємо, у лютому цього року у закладі розгорівся скандал. Керівництво закладу вирішило зекономити на опаленні, знизивши температуру в кімнатах до 13 градусів. При цьому у кабінеті директора журналісти помітили обігрівачі. Це наробило чималого шуму. Заклад забезпечує реалізацію права дітей із тяжкими вадами розвитку, порушеннями мовлення у поєднанні з розумовою відсталістю на здобуття дошкільної та початкової загальної освіти.

За це Степану Копері була виписана догана, а прокуратура розпочала власне розслідування. В управлінні освіти Рівненщини дії керівника закладу тоді назвали самоуправством.

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp