У кінопалаці "Україна" прокоментували випадок з травмуванням відвідувача | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
14-08-2017  16:36
У кінопалаці “Україна” прокоментували випадок з травмуванням відвідувача

Нагадаємо, вчора у кінопалаці “Україна” у центрі Рівного у кінозалі впав чоловік і серйозно травмувався. За попередньою інформацією, він зламав ногу. Його забрала швидка. Ми весь день намагались отримати коментар у дирекції закладу. Наприкінці робочого дня нам таки вдалось почути позицію директора закладу Юрія Кориневського. За його словами, нині адміністрація закладу з’ясовує, де перебуває потерпілий, аби з ним поспілкуватись. Наразі своєї вини в цьому інциденті керівництво кінотеатру не бачить.

“В нас зал відкрився 6 років тому і це перший такий випадок травмування. На мою думку, це випадковість. Якби таке ставалось постійно, то, можливо, з нашого боку якась провина була б. Звичайно, це не приємно, але наразі ми своєї вини в цьому не бачимо,” – розповів Юрій Кориневський нашому журналісту у телефонній розмові.

Нагадаємо, цей випадок жваво обговорюють рівняни у соцмережах. Дехто нарікає на погане освітлення у кінозалі і на той факт, що за 10 хвилин до сеансу у залі уже вимикають світло, через що доводиться заходити навпомацки і впевнені, що освітлення можна було б зробити кращим. Багато рівнян захищають улюблений заклад.

 

 

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-2C°
4м/с