У колишній Дубенській колонії базуватиметься ОК "Захід" | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
04-04-2019  10:45
У колишній Дубенській колонії базуватиметься ОК “Захід”

Після передачі будівель Дубенської виховної колонії на баланс Міністерства оборони України її перетворять у пункт постійної дислокації ОК “Захід”

У Дубному на території однієї з військових частин відбулась розширена нарада за участю представників оперативного командування «Захід», керівництва Дубенської міської ради та її депутатів щодо облаштування інфраструктури військового об’єкту.

Минулого року майновий комплекс будівель та споруд колишньої Дубенської виховної колонії було прийнято на баланс Міністерства оборони України. У лютому дані фонди закріплено за однією із військових частин ОК «Захід», яка нині виконує завдання на сході України.

Крім того, було розглянуто можливість проведення розкопок, ексгумації та перепоховання решток в’язнів Дубенської в’язниці, розстріляних у червні 1941 року представниками НКВС, з метою належного вшанування пам’яті загиблих людей. Спогадами про перебування у стінах в’язниці з учасниками заходу поділилася колишня ув’язнена Ольга Давидчук.

На даний час здійснюється ряд заходів щодо зустрічі особового складу та техніки військового підрозділу із зони проведення Операції об’єднаних сил, втілення ініціатив міської ради в рамках шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України.

Повідомляє відділення спецкорів Інформагентства Міноборони (м. Рівне)

Фото – капітан Олексій Мосейченок
  • Курси перукаря рівне
11C°
3м/с