У Костополі затримали чоловіка за "декомунізацію" меморіалу слави | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
03-07-2019  14:16
У Костополі затримали чоловіка за “декомунізацію” меморіалу слави

Інформацію про пошкодження меморіалу загиблим солдатам виявили костопільські поліцейські під час моніторингу мережі Інтернет першого липня.

Прибувши на вулицю Рівненську у Костополі, поліцейські виявили, що на бетонній конструкції Меморіалу невідома особа залишила надписи різного характеру, зроблені червоною фарбою. Зокрема, чоловік своїми написами виправив дату початку війни з 1941 на 1939 рік, а також замість слів “Слава вам, храбрые, слава, бессмертные” зробив напис “Слава Україні, героям слава”.

Проведеними розшуковими заходами правоохоронці встановили, що до правопорушення може бути причетний 46-річний житель села Корчів’я. 

На чоловіка поліцейські склали адміністративний протокол за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство) та скерували до суду для прийняття рішення.

Відповідно до санкції статті, порушнику загрожує покарання у виді штрафу в розмірі від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи від 40 до 60 годин, або виправні роботи від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку, або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
11C°
4м/с