18°

У Квасилові пікетують під стінами селищної ради: вимагають садочок, а депутати хочуть багатоповерхівку

Джерело: ВСЕ

Чотирнадцятого листопада на сесії у Квасилівській селищній раді депутати відмовилися включити до розгляду питання будівництва ще одного комунального дитячого садочку між двома вулицями – Молодіжна та Перспективна. Автором проекту є депутат селищної ради Віктор Манжеран. Про це повідомляє ГО Новий Квасилів.  

Як зазначають, таким чином депутати знехтували думкою мешканців Квасилова, які створили відповідну петицію, котра всього лише за декілька місяців у такому маленькому містечку набрала понад сто підписів.

Варто зауважити, що сесія відбулася через пікет під стінами селищної ради, який влаштували активісти. Так як всього лише двоє депутатів підтримали рішення про включення до порядку денного дане питання про будівництво ще одного комунального дитячого садочку у Квасилові. Усі ж інші були проти.

Додамо, що на сьогодні у селищі Квасилів є проблема – понад 70 діток не можуть потрапити до ясельної групи садочку, адже групи діючого дошкільного заклау – переповнені, а ще  частина дошкільнят відвідує садочки у Здолбунові та Рівному. Тому потреба у будівництві справді є. Принаймні так вважає Павло Дутко, який є організатором громадської організації Новий Квасилів. Він вважає, що депутати скоріше діють у своїх інтересах, аніж в інтересах громадськості. І питання проблеми місцевих мешканців їх не турбують.

До слова, Квасилівський селищний голова Степан Горбатюк, бачить та пропонує мешканцям Квасилова збудувати алею взамін парку, а замість комунального садочку – три приватних одразу. За його словами, він не бачить потреби будувати державний садочок. Хоча згідно з генпланом на тій земельній ділянці передбачена саме будова держсадка. Натомість, в одному із тих місць пропонує збудувати п’ятиповерхівку, а вже на першому поверсі цієї будівлі зробити відразу три приватних садочки. 

Нагадаємо, що нещодавно народний депутат від Рівненщини Дмитро Соломчук, заявив на власній сторінці Фейсбук, що він візьметься за довгобуд дитячого садочку на Північному, що на вулиці Коновальця у Рівному. Та зауважив, що на будівництво вже було виділено понад 22 мільйони гривень. Він сам буде контролювати процес та посприяє вирішенню цієї проблеми.