У Острозі вандали рознесли вщент нещодавно встановлену зупинку (ФОТО) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
14-11-2019  13:44
У Острозі вандали рознесли вщент нещодавно встановлену зупинку (ФОТО)
Джерело: 0362.ua

Цієї ночі у Острозі, що на Рівненщині, невідомі вандали пошкодили нещодавно встановлену новеньку зупинку громадського транспорту. Про це у мережі Фейсбук написав стурбований мешканець Острога Міша Швець на власній сторінці Фейсбук.

“Шлях у Європу, через недолуге виховання”.Прикро, що у наш час, ще й досі питання вандалізму є актуальним ((!!!Безглуздий і безмізкий “прояв сили” кожного разу обурює й водночас засмучує!!! Адже ламати і знищувати – не будувати й створювати!!! Маленьке містечко, що в останній час хоча б трохи набуває чепурності й надалі страждає від “добряків”! Невже кількахвилинний акт вандалізму приносить стільки задоволення?
Українці прагнуть до Європи? До кращого життя? Але усе красиве й культурне розпочинається з кожного з нас, з нашого виховання і виховання наших дітей! Усе РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ з простого ДЯКУЮ та СПАСИБІ!!!, – написав Михайло.

Варто додати, що останнім часом такі випадки почастішали.

Нагадаємо про останній випадок, що трапився нещодавно у Костополі. Четверо неповнолітніх підлітків так само понівечили дорожні знаки.

Проте правоохоронцям вдалося розшукати малолітніх вандалів завдяки відеоспостреженню, яке встановили у рамках програми “Безпечне місто”. За таке юнаки понесли кримінальну відповідальність.

Отож, якщо вдасться розшукати вандалів, котрі зруйнували зупинку, їм так само доведеться не лише полагодити зупинку за свій кошт, а й нести покарання.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-11C°
4м/с