18°

У парку Шевченка дитина зламала ногу. Карету швидкої чекали 40 хвилин

Машина швидкої не змогла одразу знайти в’їзд у парк Шевченка, аби допомогти травмованому хлопчику.

У неділю рівнянка Ірина Шуваєва стала свідком, як дитина 12 років зламала ногу під час падіння з самокату. Жінка каже, що перехожі одразу викликали швидку, однак машину чекали хвилин сорок, адже водій не зміг знайти заїзду, говорить Ірина Шуваєва:

Ми гуляли по парку і побачили, як хлопчик зламав ногу. Швидка хвилин сорок не могла заїхати. В мене чоловік ходив по парку і шукав, де можна заїхати швидкій, аби забрати дитину. Не знаю, наскільки це довго було – дитя мучилося.приблизно 40 хвилин.
Лікарям швидкої довелося йти через парк пішки, аби надати допомогу, – говорить рівнянка. 

Директор парку Андрій Черепанов запевняє, що заїд для швидкої є.

В нас доступний заїзд. Нині проходять роботи в центрі парку щодо підземель. В нас доступний заїзд вже протягом двох тижнів з боку вулиці Пушкіна. Біля кафе заїзд заборонений, там пішохідна зона. В нас також вільний заїзд з боку господарського двору та будинку культури.

Керівник центрального парку Андрій Черепанов. Фото “Четверта влада”

Андрій Черепанов наголосив, що готовий поспілкуватися з очевидцями та вирішити проблему.

Ось як виглядають заїзди в парку:

Це основний в’їзд з боку вулиці Соборної.

Заїзд із Соборної-Пушкіна. Дорога відкрита

За словами Андрія Черепанова, ще один заїзд є біля МБК. Утім, з боку Соборної не проїхати.

Потрібно заїжджати з вулиці Чорновола. Біля МБК стежки до парку перекриті для транспорту. Потрібно проїхати трохи далі за будинок культури. Там буде стежка, яка вестиме до піцерії, а поруч з нею вже “викатана” колесами стежка по ґрунту. Нею й можна заїхати в парк для швидкої. Зі слів Ірини, водій швидкої допомоги цією дорогою й заїжджав.

Є перекрита для транспорту дорога біля кафе “Парк”. Дорога перекрита воротами, які за потреби можна відчинити.

Ворота на Чорновола

Також керівник зони відпочинку зазначив, що на території парку Шевченка є медсестра. У разі нещасного випадку медичний куточок є у зоні атракціонів. Там є й табличка зі стрілочкою. Також у центральній касі можна попросити аптечку.

Повідомляє RadioTrek