У парку Шевченка міста Рівного відбудеться «Медичний пікнік» | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
21-08-2018  9:34
У парку Шевченка міста Рівного відбудеться «Медичний пікнік»

26 серпня з 11:00 до 17:00  у парку Шевченка міста Рівного проходитиме «Медичний пікнік».  Рівнянам розкажуть, “чим живуть” заклади охорони здоров′я, як зберегти своє здоров′я та про важливість профілактичного огляду.

“Ми ближче познайомимо рівнян та гостей міста з молодими лікарями центрів первинної медико-санітарної допомоги Рівного, звузимо дистанцію лікар – пацієнт, допоможемо знайти відповіді на запитання, що стосуються медичної реформи. Ми хочемо донести важливість здорового способу життя на простих та практичних прикладах.

Тисячі міфів вкорінились в свідомості багатьох людей щодо проведення імунопрофілактики. Наша мета допомогти розвіяти та зруйнувати зайві вагання стосовно вакцинації, навчити молодих батьків правильно доглядати за новонародженим та припинити боятись примарних проблем. Розповімо Вам про інфекції з якими найчастіше стикаються батьки малюків та як лікувати простуду Вашої малечі.

Ми навчимо Вас та Вашу малечу доглядати за ротовою порожниною та найважливіше – не боятись візиту до стоматолога. Розкажемо про цілющі властивості трав та навчимо їх використовувати.

А ще всім бажаючим проведемо вимірювання артеріального тиску та рівня глюкози крові (за умови якщо Ви не снідали), проведемо аналіз на визначення показника холестерину та за допомогою тест-систем зробимо аналіз крові на вірусний гепатит,” – інформують у міськраді Рівного. 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-1C°
13м/с