У парку Шевченка рівняни можуть здати кров | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
25-08-2018  18:30
У парку Шевченка рівняни можуть здати кров

У неділю, 26 серпня, з 11:00 до 17:00 у парку Шевченка міста Рівного проходитиме «Медичний пікнік». Під час заходу присутні дізнаються, “чим живуть” заклади охорони здоров′я, як зберегти своє здоров′я та важливість профілактичного огляду, навчити дорослих та дітей надавати невідкладну медичну допомогу.

Рівнян та гостей міста познайомлять із молодими лікарями центрів первинної медико-санітарної допомоги Рівного, звузивши дистанцію лікар – пацієнт, допоможуть знайти відповіді на запитання, що стосуються медичної реформи. Організатори хочуть донести важливість здорового способу життя на простих та практичних прикладах.

Тисячі міфів вкорінились в свідомості багатьох людей щодо проведення імунопрофілактики. Мета заходу – допомогти розвіяти та зруйнувати зайві вагання стосовно вакцинації, навчити молодих батьків правильно доглядати за новонародженим та припинити боятись примарних проблем. Малечу навчать доглядати за ротовою порожниною та найважливіше – не боятись візиту до стоматолога. Розкажуть про цілющі властивості трав та навчать їх використовувати.

А ще всім бажаючим проведуть вимірювання артеріального тиску та рівня глюкози крові (за умови, якщо ви не снідали), аналіз на визначення показника холестерину та за допомогою тест-систем зроблять аналіз крові на вірусний гепатит.

Прес-служба Рівненської міської ради.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-2C°
8м/с