У патрульній поліції Рівного відреагували на звинувачення у вибірковості того, кого штрафувати, а кого ні ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
20-08-2017  22:58
У патрульній поліції Рівного відреагували на звинувачення у вибірковості того, кого штрафувати, а кого ні

Після публікації “Рівненські патрульні повернулись до методів колишньої ДАІ” на нашому сайті, речниця Патрульної поліції Оксана Юрченко лишила свій коментар щодо ситуації, яку описала нам наша дописувачка.

Ну все пропало. Рівненські велопатрульні перетворились на ДАЇ. Ще вчора душки, няшки, а сьогодні з обіду – все, нема реформ, кінчились. Зрадонька зрада! 
Бо не всіх штрафують, уявіть яка нахабність. 
Нє, штрафують канєшно за діло, ніде правди діти, але чому мені виписали штраф, а он машина так само поїхала – ні, це просто руйнує на нівець всю віру в нову поліцію. І он стихійна торгівля, і он папірець на асфальті, і он собака бездомна побігла, і он підозріла особа, а чому я?! Щас я бистренько розкажу знайомим журналістам, хай пропісочать як слід! Хай думають кого штрафують! Журналістів, слава Богу ж не реформували, вони якими були, такими і лишились. Заголовок гучніше, фото з місця події (інцидент то який, прям резонанс!) – готово! Кометуйте! 
Коментую.
1. У велопатруля точно такі самі повноваження як і в звичайного патрульного. І зброя і спецзасоби і протоколи – все при ньому. Ніякими парками чи зоопаркамм їх квадрат патрулювання не обмежний. Зважайте.
2. Адмінматеріал, затямте собі раз і назавжди – складається на розсуд поліцейського, подобається це чи ні. Якщо порушення були масовими – вони розірватись не могли. Схотіли показово скласти адмінматеріали – склали. Вирішили обмежитись профбесідою – їх право. Сьогодні ви попались, завтра хтось інший. Не порушуйте! Якщо ваш сусід п’є за кермом і його поки не зловили – це не значить що ви можете пити. Рано чи пізно, зловлять, будьте певні.
3. Про часові обмеження взагалі не зрозуміла. Там не можна їхати. Весь час! Порушили – майте мужність це визнати! Не згідні – пишіть скаргу.
P/S До речі, даїшники різні були і порядні в тому числі. Не можна всіх гребти під одну гребінку.
P/S А за фото моїх красунчиків патрульних – дякую. Вони молодці.

Окремо додамо, що дана публікація викликала шквал негативу щодо журналіста сайту і саме видання. У всім відомій спільноті “Я паркуюсь як МУДAК ! – Рівне”  автора заблокували і почали її ображати. Висновки кожен робить сам.

Мета:


Читайте також:15C°
6м/с