У п'ятницю у Рівному відкриють серцево-судинний центр | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
21-02-2018  17:36
У п’ятницю у Рівному відкриють серцево-судинний центр

Офіційне відкриття серцево-судинного комплексу  відбудеться 23 лютого о 11 годині в обласній клінічній лікарні, за адресою м.Рівне, вул. Київська, 78-г.

Впродовж року команда впровадження субпроекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» працювала над створенням в області сучасного серцево-судинного центру забезпеченого новітнім обладнанням. Створений в обласній лікарні центр об’єднав декілька відділень цієї лікарні: відділення інтервенційної радіології, кардіології, серцево-судинної хірургії та ряд інших. «Родзинкою» центру стала ангіографічна операційна, що створена на базі відділення інтервенційної радіології. За розрахунками експертів дана операційна зможе забезпечити лікування близько 500-700 пацієнтів на рік. 


В цілому для створення центру в рамках спільного проекту МОЗ України та Світового банку було закуплено, окрім ангіографічного комплексу, ще 22 одиниці сучасної медичної техніки. Серед них, 3 дефібрілятори/монітори, 4 12-канальних електрокардіографів, 10 моніторів реанімаційно хірургічних, 2 аспіратори та кардіостимуляторів зовнішніх, а також один імунологічний аналізатор. Наразі очікується поставка витратних матеріалів для проведення стентування.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
13C°
1м/с