У Радивилові троє підлітків отримали опіки через вибух петарди | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
13-08-2019  11:29
У Радивилові троє підлітків отримали опіки через вибух петарди

Вчора, 12 серпня, близько 15:00 жителі Радивилова повідомили поліції, що травмовано троє неповнолітніх хлопців.

Як з’ясували слідчі, на вулиці Парковій 15-річний хлопець, учень місцевої школи, кинув петарду через вентиляційний отвір зачиненого каналізаційного люку, що закривав підземні газові комунікації. Унаслідок вибуху троє учасників події, серед яких і дев’ятирічний хлопчик, отримали термічні опіки тіла.

14-ти та 15-річного підлітків доставили до опікового відділення рівненської лікарні, а дев’ятирічного — госпіталізували із опіками ніг у місцевий медзаклад. Їхньому життю нічого не загрожує.

На місце події виїжджали працівники місцевої газової дільниці, які не виявили жодних втіків газу. За результатами огляду вибух стався через природні зміни середовища, у якому накопичилася газоповітряна суміш.

У рамках досудового розслідування, розпочатого за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України, слідчі Радивилівського відділення поліції встановлюють усі обставини події, зокрема і походження піротехнічного виробу.

Відповідно до частини 2 статті 22 КК України особи, що вчинили злочини у віці від чотирнадцяти до шістнадцяти років, підлягають кримінальній відповідальності за вказаний вид злочину, який відноситься до категорії тяжких.

Санкція статті передбачає позбавлення волі від трьох до семи років.

Усі діти із благополучних сімей і в поле зору правоохоронців не потрапляли.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
  • Курси перукаря рівне
26C°
4м/с