У Ремелі відкривається туристичний сезон | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
23-04-2019  15:30
У Ремелі відкривається туристичний сезон

Усіх жителів Рівненщини запрошують на відкриття туристичного сезону у лісовому масиві  “Ремельський”, що знаходиться поблизу с. Ремель Новоукараїнської сільської ради.

Відкриття відбудеться у середу, 1 травня. Початок об 11:00

У цьогорічній програмі заходів відбудеться відкриття веломайданчика для дітей, змагання велосипедистів, концерт та проведення шахового турніру. 

Як розповів голова садового товариства „Західний” Микола Гапончук, цього року у лісовому масиві  хочуть започаткувати дитячий веломайданчик для дошкільнят, де працюватиме велопрокат для малюків. Він буде безкоштовним, адже діє в рамках соціального проекту “Велопарк. Малюк. Туризм”, що покликаний прищепити дітям любов до здорового способу життя. Крім того, під час відкриття поліцейські розкажуть дітям про правила дорожнього руху. 

“Доросла програма буде не менш насичена. На гостей чекають велозмагання, виступи артистів Рівненської обласної філармонії та шахововий турнір. Також цього року плануємо відкрити нові веломаршрути”, – розповів Микола Гапончук. 

Заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Ярослава Гаврилова зазначила, що велопарк “Ремельський” – це чудовий туристичний об’єкт, який знаходиться поблизу Рівного:

“Така ініціатива надзвичайно корисна, адже це лісовий масив, чиста зона, де можливий сімейний відпочинок з дітьми. Тут є все для активного дозвілля, тому запрошуємо усіх на відкриття сезону 1 травня, у вихідний день”

До підготовки туристичного сезону активно долучились викладачі та студентами природничо-географічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. С.Дем’янчука. Як розповіли професор кафедри географії і туризму МЕГУ Андрій Калько та доцент кафедри Тетяна Глушкова, на базі велопарку студентам проводять відкриті заняття і навіть урочисті заходи. 

Повідомляє ЧаРівне
  • Курси перукаря рівне
6C°
3м/с