14°

У Рівненській юстиції відбулося засідання регіонального штабу із боротьби з боржниками аліментів

Засідання регіонального штабу з моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення аліментів відбулося у Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області сьогодні, 5 вересня.

Під час засідання із керівниками районних відділів ДВС начальник Рівненської юстиції Оксана Сальчук, в.о. заступника начальника управління юстиції з питань державної виконавчої служби-начальник Управління державної виконавчої служби Сергій Дмитрієнко та заступник начальника Управління-начальник відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Олег Гресько проаналізували діяльність органів державної виконавчої служби Рівненської області щодо стягнення аліментів, обговорили проблемні питання у роботі та шляхи їх вирішення. Начальник управління юстиції наголосила на пріоритетних напрямках роботи держвиконавців і окреслила стратегічні цілі і завдання подальшої роботи:

“Пріоритетом в роботі кожного члена команди юстиції є людина. Маємо разом працювати над тим, щоб люди, які до нас звертаються, отримували справді якісний державний сервіс. Переконана, що сьогодні важливо змінювати бачення нашої діяльності, впроваджувати сучасні ефективні підходи до роботи. Забезпечення права дитини на належне утримання шляхом стягнення аліментів – це один із пріоритетних напрямків роботи державної виконавчої служби. І ми маємо чітко контролювати дотримання виконанням законодавчих новацій #ЧужихДітейНеБуває, оперативно та злагоджено виконувати свою роботу. Бо саме цього від нас чекає кожна людина, яка сподівається реально відновити справедливість в органах державної виконавчої служби. Також не забуваємо про підвищення рівня правової свідомості та грамотності людей, шляхом реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!”, – зазначила Оксана Сальчук.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp