У Рівненській обласній лікарні лікарі врятували немовля, вагою у 940 г (зворушлива історія мами) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
27-09-2018  14:23
У Рівненській обласній лікарні лікарі врятували немовля, вагою у 940 г (зворушлива історія мами)

Історія маленької Єви!

При народжені дитини мама завжди відчуває радість. Я ж при народженні донечки перше, що відчула – страх.
Почну з самого початку. Моя вагітність, така бажана і не очікувана починалася спокійно, та життя внесло зміни і на 27 тижні вагітності наша донечка вирішила з’явитися на світ. 
14 липня о 04:50 народилася наша Єва, з вагою 940 г і ростом 34 см. 
Мені було страшно, я бачила як їй робили масаж серця, вентиляцію легень, а потім її інтубували і забрали в реанімацію новонароджених. Її поклали в кувез, зробили укол для відкриття легень і підключили до апарату штучного дихання. Ще там було багато різних датчиків та проводків. Я намагалася не плакати і не думати про погане, я дякувала Богу за донечку і просила зберегти їй життя. Лікарі ніяких прогнозів не давали, жива – і це вже добре. А що завтра – ніхто не знає. Я була у відчаї, мені було дуже шкода нашу “Дюймовочку”, вона така маленька, а на її долю вже випало таке випробування.

16 липня нас перевезли у Рівненську обласну дитячу лікарню у відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених. Тут нашим лікарем став чудовий спеціаліст і просто прекрасна людина Марчевська Оксана Валеріївна. Найперше, що вона нам сказала -запастися терпінням, бо треба досить багато часу для одужання. В зв’язку з тим, що ми народилися глибоко недоношеними діагнозів в нас було багато і лікування було різнопланове, але головне дієве. Годувалися ми грудним молоком, що було теж дуже важливо. Спочатку будучи поруч з Євою, я ледь стримувала сьози, але намагалася триматися заради неї, адже мої емоції передавалися їй. Наша донечка виявилася справжнім борцем! Дякуючи всім оточуючим нас людям і їхній турботі наш час перебування у лікарні пролітав досить швидко і 14 серпня нам виповнився місяць, вага була 1200 г, ріст – 38 см. Через декілька днів нас зняли з апарату штучної вентиляції легень і Єва вчилася дихати сама -це було її перше найголовніше завдання. Також у неї був хороший смоктальний рефлекс, але нажаль їсти ще поки сама вона не могла, лише трішки смоктала пустушку. 
Вже через тиждень нас перевели у відділення для недоношених новонароджених діток (неонатолоія ІІ), де зав. відділенням є Макарчук Катерина Олександрівна, яка стала нашим лікуючим лікарем. Спочатку донечка лежала в палаті інтенситної терапії (ПІТ) і я просто приходила до неї, приносила молочко, міняла памперси, робила інгаляції, давала крапельки. А головне – була з нею поруч, хоч вона ще була в кувезі, але це не на довго, ще трішки наберем ваги і будемо спати у ліжечку. Зараз ми вчимося їсти з пляшечки, до цього годували лише через зонд, вже маємо успіхи. Вона просто молодець!
14 вересня нам виповнилося 2 місяці, важимо 1870 г, ріст 42 см. Через декілька днів Єва вже була в ліжечку і вчилася самостійно тримати температуру тіла. Наступний наш етап дихати без подачі кисню, з ним наша красуня теж справляється добре. Думаю з такими успіхами ми скоро будемо дома з нашим татом і братиком.
23 вересня наша лікар сказала, що нас можна готувати на виписку. Ми здали аналізи, пройшли спеціалістів, звичайно нам необхідно буде постійно бути на контролі у лікарів, але я надіюся, що найстрашніше вже позаду.

Ми дуже вдячні всім лікарям і медичному персоналу, які лікували та піклувалися про нас з донечкою, дай Бог їм всім міцного здоров’я і довгих років життя.
Пройшовши не простий шлях хочу сказати: ні в якому випадку і ні при яких обставинах не потрібно панікувати, падати духом і втрачати віру в краще. 
Всім бажаю міцного здоров’я, терпіння і сил, щоб з гідністю долати всі випробування які підготувало життя!

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-3C°
3м/с