16°

У Рівненській багатоповерхівці газові лічильники заповнила вода (відео)

24 січня о 15:30 на номер аварійно-диспетчерської служби надійшов виклик від рівнянина – мешканця багатоповерхівки на вулиці Котляревського, 12, про відсутнє газопостачання.

У Рівненській багатоповерхівці газові лічильники заповнила вода (відео)

Як з’ясувала аварійно-диспетчерська бригада, яка виїхала на виклик, такий сюрприз для споживачів газу зробив мешканців будинку сусід, який вирішив у неділю самовільно замінити газову колонку. Однак у процесі роботи здійснив неправильне під’єднання до газової мережі. Такі дії горе-майстра призвели до залитої водою газової системи та 15 квартир у під’їзді без газопостачання.

Бригада АДС видалила воду із внутрішньо-будинкової газової мережі та встановила заглушку у квартирі споживача-“ремонтника”. На клієнта, який грубо порушив Правила безпеки систем газопостачання, складено відповідний акт. Після засідання комісії йому доведеться сплатити кошти за завдані збитки.

Наразі газопостачання у 15 квартирах відновлено. АТ “Рівнегаз” вкотре закликає споживачів природного газу не порушувати Правила безпеки, не проводити самостійно роботи по ремонту, реконструкції чи заміні газових приладів і не наражати на небезпеку себе та своїх рідних.