У Рівному добудують сучасне пожежне депо | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
11-05-2018  16:28
У Рівному добудують сучасне пожежне депо

Сьогодні рівненські рятувальники спільно з представниками місцевої та обласної влади провели робочу зустріч по вирішенню основних завдань, щодо завершення будівництва пожежного депо у Рівному.

Будівництво  пожежного депо розпочалося у 1991 році в мікрорайоні “Північний” на вул.Кн.Володимира,74 і триває до сьогодні. За двадцять сім років будівництва тут  було перекрито дах будівлі та встановлено металопластикові вікна. На сьогоднішній день п’ятиповерхова будівля пожежного депо з гаражами на шість пожежних автомобілів через відсутність проведення капітальних будівельних робіт та під впливом природних чинників приходить в аварійний стан.

До кінця 2018 року планується завершити будівництво та здати в експлуатацію пожежне депо з житловими приміщеннями. На першому поверсі буде пожежна частина,  на другому планується розмістити сучасний Центр управління в надзвичайних ситуаціях Рівненської області, а от надбудова буде пристосована під житлові приміщення для рятувальників, це близько 44 квартир.

Також сьогодні чиновникам продемонстрували нові автомобілі – САРМ-Л, що був отриманий від ДСНС у рамках проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями» з Німецьким товариством міжнародного співробітництва та автомобіль першої допомоги (АПД-2), що був придбаний обласним управлінням ДСНС за рахунок коштів Рівненської міської ради.

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
11C°
7м/с