13°

У Рівному дитину знову не пустили в маршрутку

Випадок трапився, вчора, у центрі Рівного.

Про це повідомили дописувачі спільноти Вилка Мікс Рівне.

“Передаю «привіт» водіям здолбунівських маршруток, які відмовили дитині в проїзді сьогодні після 20:30 від Бахуса в Новий Двір. У двох не було місця, а три водія не взяли, мотивуючи, що не беруть у Новий Двір. 61 не їздить в ту пору. А чим тоді дістатися додому? Якщо їдете зі Здолбунова в Рівне, то «добираєте» собі людей в Новому Дворі, а в часи пік вже не потрібно?! Я ще зрозуміла б, коли дорослих, вони викрутяться, а дитині ввечері, як доїхати додому? Через годину вже темно! На телефоні 1%… Раз таке діло, то може ви з ж/д вокзалу будете їхати не зупиняючись у місті? Скільки вже було дописів про водіїв і дітей… Складається враження, що на дітях відіграються… У вас що своїх дітей чи онуків немає? Але більш того, що серця…”, – зазначила Людмила Дмитрук.

Думки користучів з цього приводу розділилися:

Ганебний вчинок водія!!Негайно провести з ним профілактичну бесіду,щоб другим пропало бажання відмовляти в поїздці!!

А в нас є нормальний транспорт в мiстi? Вiзмiть будь який маршрут, i будуть обгрунтованi, не надуманi нарiкання

Маршрут не соціальний, а комерційний. Але вам ТРЕБА і плювати, що скоро буде ще гірше, бо потік людей не той, а затрати ті самі. Був би це тролейбус або муніципальний автобус, було б за що виставляти претензії. Я свою дитину з гуртка забираю сам. Бо виходу нема. А ви і далі жалійтесьв фб, бо це повториться ще не раз.

Щодня їжджу маршруткою Рівне-Здолбунів. не беруть нікого, якщо вже всі сидять. чи дитина, чи старе, чи мале. Таке розпорядження уряду і водіїв штрафують, насправді. Тому, поки ці безкінечні локдауни, заборони не закінчаться, мамочки, повинні бути в курсі, що це ЇХНЯ справа привезти і завезти дитину, а не водія. Тому в новій ситуації прийдеться перебудовуватись і шукати інший спосіб добиратись чи забирати. Я не можу з роботи попасти в маршрутку, бо повно людей в центрі. Я йду через пів міста пішки на ж/д вокзал, щоб сісти і доїхати з роботи додому. А як по -іншому? Приходиться прилаштовуватись. Тому нема чого “гнати” на водія. Йому сказали не брати нікого – він і не бере.

Варто зазначити, що минулоріч у Здолбунові водій маршрутного таксі відмовився підзвозити школяра, аргументуючи це: “…тільки можливий проїзд з батьками, бо в місті карантин”.

30 березня подібна ситуація трапилась у Рівному, на вулиці Біла, водій маршрутки №35 не захотів брати до салону учня 3-го класу. Тоді в.о. начальника управління транспорту і зв’язку Дмитро Царук поспілкувався з матір’ю хлопчика та провів роз’яснювальну роботу з перевізником і водієм 35-го маршруту.