18°

У Рівному місія ОБСЄ презентувала свою роботу в Україні

На Рівненщині перебуває делегація Спеціальної моніторингової місія ОБСЄ на чолі із заступником керівника організації Александром Хугом.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, під час зустрічі із керівництвом області йшлося про діяльність місії в Україні.

«Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ – один із авторитетніших органів у всьому світі. Саме тому сьогодні першочергово важливо доносити правдиву інформацію про Україну – на Сході триває аж ніяк не громадянська війна, а справжня відкрита агресія з боку Російської Федерації», – зазначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Як відомо, на Рівненщині в минулому році місія ОБСЄ побувала 55 разів. Зокрема, вивчали релігійний конфлікт у Птичі та ситуацію з нелегальним видобутком бурштину.

«Ми фіксуємо і звітуємо про все, що чуємо. А результати спостереження ґрунтуються на перевірених фактах. Надіємося, що наша об’єктивна інформація буде сприяти ухваленню позитивних рішень українською владою», – наголосив Александр  Хуг.

Опісля представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ презентували свою діяльність для працівників облдержадміністрації та апарату обласної ради. 

Нагадаємо, ОБСЄ об’єднує 57 держав з Північної Америки, Європи та Азії і є найбільшою в світі регіональною організацією, що займається питаннями безпеки.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp