9°

У Рівному навчатимуть адвокації та шукатимуть ідеї для розвитку міста

 10-12 травня пройде тренінг з розвитку адвокаційної спроможності «Дій та змінюй» для представників громадських організацій та людей з ідеями, реалізація яких дозволить просувати системні зміни у Рівному та області. Організовує захід об`єднання громадських організацій та ініціатив «Рада реформ Рівного» у рамках проекту «Розбудова коаліції громадських організацій Рівненщини».

 Олександр Солонтай, керівник програми практичної політики, експерт Інституту Політичної Освіти та Дмитро Шерембей, голова координаційної ради Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ/СНІД, впродовж трьох днів ділитимуться власним досвідом та знаннями, а також навчать розробляти адвокаційні кампанії, організовувати коаліційну взаємодію та шукати креативний підхід для дієвих громадських кампаній та публічних акцій.

Учасники тренінгу зможуть претендувати на отримання одного з п’яти міні-грантів на реалізацію важливих місцевих ініціатив.

Участь у тренінгу безкоштовна та обов’язкова реєстрація. Анкета для реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJqobbb8RkQIKnd6qNi46fXimGGtN020uXIJtJADKY0XWL0w/viewform

Місце проведення – Рівне, «InfoHub» (Словацького, 3а)

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp