13°

У Рівному обрали нових керівників комунальних підприємств

Сьогодні на сесії депутати розглянули потання, які стосувалися призначень керівників комунальних підприємств та закладів обласної ради. Про кадрові зміни повідомляє прес-служба обласної ради.

Дехто продовжив працювати на своїй посаді. Зокрема, Романа Шустика на посаді головного лікаря Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В.Поліщука. А Обласним перинатальним центром і наступні п’ять років, як і раніше керуватиме Вікторія Єнікеєва. 

Також депутати продовжили контракт з директором КЗ “Ясининицький навчально-реабілітаційний Центр” Олександром Оксимчуком та директором КЗ “Мізоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів” Оксаною Киричук. 

Крім того, контракт на наступні 5 років голова обласної ради має укласти і з директором КП «Міжнародний аеропорт Рівне» Ігорем Насинюком та з директором КП «Автобаза» Юрієм Лалаком, які очолювали ці підприємства і досі. 

Продовжив працювати на посаді начальника Рівненської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах – Анатолій Якимчук.

Найближчі п’ять років директором КЗ «Рівненська обласна  дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» працюватиме, як і раніше, Сергій Левчик.

Що ж до нових кадрових призначень, то керівники змінилися одразу в кількох комунальних підприємствах. Відповідно до рішення депутатів, новим директором «Рівненського обласного бюро технічної інвентаризації» став Микола Тарасюк, який раніше очолював ЖКП «Західне» у м. Рівному.  До сьогодні обласним БТІ керував Юрій Собчук.

Депутати змінили керівника і в комунальному підприємстві «Рівнекнига». Місце багаторічного директора Юлії Хажанець зайняв депутат обласної ради Олександр Савчук.  

Відповідно до рішення депутатів, з обома новопризначеними керівниками голова обласної ради має укласти контракт на найближчі три роки.

Підтримали депутати і кандидата на посаду директора КЗ «Культурно-археологічний центр «Пересопниця» Івана Солодуху, якого рекомендувала конкурсна комісія. Наразі він очолює відділ культури і туризму Рівненської РДА. За рішенням сесії, голова обласної ради має підписати контракт з новим керівником комплексу на найближчі 5 років.

Натомість питання щодо контракту з начальником комунального закладу «Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти» депутати не підтримали. Жодна з кандидатур – Гордія Гордійчука та Олесі Ткачук – не набрала необхідної більшості голосів. Тепер буде оголошено новий конкурс на посаду начальника цього комунального закладу.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp