У Рівному підсвітили Драматичний театр (+ФОТО) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
20-09-2020  17:45
У Рівному підсвітили Драматичний театр (+ФОТО)

Джерело: Рівненські Новини

Урочисто, під супровід оркестру, засяяв фасад Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру. Підсвітили знакову для Рівного споруду в рамках акції «Подаруй світло».

На підсвічення театру не потрачено жодної бюджетної копійки, адже його ініціативу підтримав соціально-відповідальний бізнес. Долучилася до реалізації освітлення драмтеатру група компаній «Реноме».

«В мене не було ніяких сумнівів. Я одразу відповіла «так», – розповідає директорка «Реноме» Надія Гладкевич. – По-перше – це красиво. По-друге – ми разом з компанією хочемо змінювати місто. А це такий швидкий, простий та яскравий приклад, як можна зробити місто зовсім іншим. І думаю, що до цієї ініціативи можуть долучитися багато підприємців».

Освітити фасад Драматичного театру давно мріяв і його директор Володимир Петрів.

«Нам надзвичайно приємно, що втілювати проект «Подаруй світло» розпочали саме з театру. Ми хотіли, аби наша будівля була красивою не лише душею, яка в ній живе та людьми, які там працюють, а й ззовні. Це справжній подарунок до відкриття нового театрального сезону», – зазначив Володимир Петрів.

Для освітлення обирали об’єкти за побажаннями рівнян, після опитування мешканців міста про те, з якими спорудами у них асоціюється Рівне. Серед переліку об’єктів, які невдовзі засяють, будуть знакові, історичні та релігійні споруди. Наступним, підсвітять фасад Рівненської обласної філармонії.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
3м/с