8°

У Рівному підведуть підсумки спідвейного сезону

4 грудня об 11:30 у приміщенні Рівненського обласного краєзнавчого музею (2-й поверх) відбудеться підведення підсумків спідвейного сезону 2017 року.

Зокрема буде проведено вручення грантів найкращим рівненським гонщикам та передача кубку, який “Рівненський міський спортивно-технічний клуб” завоював у рамках Міжнародної Ліги Спідвею “SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP”. Гранти вручатимуться найкращим гонщикам у дорослій та юніорській категоріях, гонщику, що показав найкращий час заїзду за підсумками сезону на рівненському мототреці, грант за жагу до боротьби та найкращому юнаку з дитячо-юнацької секції спідвею при КЗ “РМСТК”.

Нагороди вручатимуть міський голова Рівного Володимир Хомко та голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко. Участь у заході візьмуть заступник міського голови Галина Кульчинська та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Шевчук.

Окремі нагороди будуть вручені партнерами змагань, – представниками фірм “Сталь-М”, “CarBus”, “Агро-Центр”, InterCars. Зустріч проходитиме за участю Станіслава Мельничука, Віталія Лисака, Марка Левішина, а також учнів дитячо-юнацької секції спідвею.

Спідвейний куточок працюватиме з 4 грудня 2017 до 1 квітня 2018 року. Тут ви побачите ретро-мотоцикл Віктора Трофімова та його нагороди, сучасний мотоцикл, нагороди одного з найсильніших гонщиків та тренерів України Григорія Хлиновського, якому нещодавно виповнилося 70 років, галерею ретро- та сучасних фотографій, а також Кубок SFC.

Адміністрація КЗ “РМСТК” РМР.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp