10°

Rivne Media Рівне Медіа

У Рівному почало курсувати більше тролейбусів

Карантинні обмеження, які передбачають обмежену кількість пасажирів у громадському транспорті, спричинили певні незручності із доїздом рівнян. Аби врегулювати це питання, міський голова Олександр Третяк зібрав нараду із «транспортниками», на якій прийняли декілька рішень.  

«Перш за все – це зменшення інтервалу на лініях, зокрема, на лініях роботи тролейбусів. Зокрема, на лініях курсувало 60 одиниць техніки, на даний момент – 66 одиниць техніки курсує на лініях. Плануємо збільшити до 70-ти, але питання, чи витримає електромережа. Мережа може не витримати, тому підходимо до цього обережно».

Міський голова додав, що збільшення кількості тролейбусів, які курсують вулицями міста, покращило ситуацію із доїздом у місті:

«Збільшили кілька одиниць транспорту, що одразу ж дозволило зменшити інтервал руху тролейбусів і пасажири більш швидше стали доїжджати до місця своєї роботи».

До слова, сьогодні на засіданні виконавчого комітету розглядали питання про вартість проїзду в тролейбусах для учнів і студентів. Як додав Олександр Третяк, вона не змінилась.

Джерело: Рівне Медіа


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp