14°

У Рівному почали транслювати український фільм “Таємний щоденник Симона Петлюри”

У рівненському кінотеатрі “Україна” почались кіносеанси з стрічкою “Таємний щоденник Симона Петлюри”. Це  український історично-біографічний фільм 2018 року режисера Олеся Янчука за сценарієм Михайла Шаєвича, новини рівного на сьогодні на одному сайті. Сюжет стрічки охоплює період життя Симона Петлюри, головного отамана військ Української Народної Республіки і лідера Директорії УНР, коли той перебував в еміграції у Парижі, до того дня, коли Петлюру вбив Самуїл Шварцбард. Історія розповідає не лише про план знищення Петлюри, а й про останні дні його життя.

«Таємний щоденник Симона Петлюри» став переможцем восьмого конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно, яке 15 вересня 2016 року уклало контракт з виробником про надання державної фінансової підтримки на виробництво фільму розміром 23,6 млн. грн. Загальний бюджет стрічки становить майже 48 мільйонів гривень. Частину коштів на виробництво фільму виділив Український конгресовий комітет Америки.

Побачити стрічку ви маєте нагоду щодня о  10-05, 14-40 та 19-15 у кінопалаці “Україна”.

До слова, рівняни вже діляться першими відгуками про кінострічку і зазначають, що інтерес у мешканців міста мінімальний. Обов’язковою умовою, аби сеанс відбувся є присутність хоча б 4 глядачів. Вартість квитків від 45 до 90 грн.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp