У Рівному покажуть, яким може бути "Єднання заходу та сходу України" | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
12-03-2018  17:51
У Рівному покажуть, яким може бути “Єднання заходу та сходу України”

II Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв  «АртЦентр талантів – 2018» відбудеться у Рівненському МПК «Текстильник» 25 березня.  Початок о 15 годині. А під час теле-трансляції  «Єднання заходу та сходу України» відбудеться флеш-моб, участь у якому візьмуть 1300 представників із різних міст України та з-за кордону.

На сам же фестиваль завітають творчі колективи з Грузії, Китаю та України. Нашу державу представлятимуть учасники з Рівненської, Волинської, Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Івано-Франківської, Житомирської, Хмельницької, Полтавської, Київської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Запорізької, Донецької та Харківської областей.

Мета фестивалю-конкурсу – єднання творчих колективів заходу та сходу України. Сприяння становленню та розвитку національної культури і духовності дітей та молоді. Формування творчого потенціалу підростаючого покоління, популяризація вокального, інструментального, хореографічного та театрального мистецтва. Співпраця творчих колективів з відомими викладачами і діячами мистецтва. Підвищення професійної майстерності та кваліфікації виконавців і керівників творчих колективів.

 II Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв  «АртЦентр талантів – 2018» відбудеться  за  сприяння Управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради та увійшов до проекту «Рівне-місто унікальних подій»

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
18C°
2м/с