У Рівному Представництво ООН презентує можливості розвитку регіону | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
21-11-2018  14:56
У Рівному Представництво ООН презентує можливості розвитку регіону

Завтра, 22 листопада, у Рівному відбудеться Регіональний форум «Цілі сталого розвитку в натхненні кожного. Рівненщина-2030»

Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) та ГО «Платформа взаємодій «Простір» запрошують представників ЗМІ поспілкуватися з гостями до відкриття Форуму з 9.00 до 9.30.

Учасники заходу ознайомляться зі станом реалізації цілей сталого розвитку в регіоні, надихнутися прикладами найбільш вдалих проектів бізнесу, освітян та активної громадськості нашого краю, ознайомляться з унікальним досвідом івано-франківських колег та поділяться думками щодо пріоритетів розвитку Рівненської області на найближчі п’ять років.

Серед запрошених:

  • директор ПРООН в Україні Янтомас Хімстра
  • керівництво Рівненської ОДА
  • відомий український письменник Макс Кідрук
  • представник Івано-Франківського інноваційного центру «Промприлад. Реновація» Яна Бойцова

Учасники: представники місцевих органів влади, вищих навчальних закладів та інших освітніх інституцій, представники місцевого місцевого бізнесу, громадських організацій та ОСББ, представники ЗМІ.

Місце проведення: м.Рівне, вул. Соборна, 11 (головний корпус НУВГП, 4 поверх – open office)

За більш детальною інформацією звертайтеся до регіонального координатора ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку Ольги Кашевської, тел. 0506317378, olga.kashevska@undp.org

Цілі сталого розвитку (ЦСР) – загальний заклик до дій, спрямованих на те, щоб покінчити із бідністю, захистити планету та забезпечити мир і процвітання для всіх людей. Цілі сталого розвитку містять чіткі орієнтири та цільові показники, які всі країни мають запровадити відповідно до власних пріоритетів та екологічних проблем світу загалом. Перелік ЦСР включає 17 цілей, які були офіційно затверджені на засіданні Генеральної Асамблеї ООН у вересні 2015 року.

ПРООН надає підтримку Уряду України в інтеграції Цілей сталого розвитку до національного плану та стратегій розвитку. Досягнення ЦСР потребує партнерства державних органів, приватного сектора, громадянського суспільства. ПРООН у співпраці з обласною владою продовжуватиме свою діяльність у Рівненській області, спрямовану на досягнення Цілей сталого розвитку.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
3C°
4м/с